دانلود کاتالوگ

درباره ما

شرکت نقش افق: گروه خدمات تخصصی مدیریت چاپ و تبلیغات

شرکت نقش افق، یک شرکت فعال در زمینه خدمات چاپ با بیش از 5 سال تجربه درخشان، از سال 1397 در حوزه چاپ و تبلیغات آغاز به کار کرده است. تیم ما از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با چاپ و تبلیغات تشکیل شده است که دارای تجربه و تخصص بیش از 18 سال در این صنعت هستند.

از تکنیک های متنوع چاپ و تولید مواد تبلیغاتی با بالاترین استانداردها و تکنولوژی های مدرن استفاده می کنیم تا به مشتریان عزیز خود خدماتی با کیفیت بی نظیر ارائه دهیم. با داشتن دانش فنی و مهارت های قوی، ما قادر به تولید و ارائه محصولاتی از قبیل بروشورهای تبلیغاتی، کارت ویزیت ها، استیکرها، پوسترها و بسیاری از مواد تبلیغاتی دیگر هستیم.

تمرکز ما بر روی ارائه خدماتی با کیفیت و برقراری ارتباط موثر با مشتریان است. ما این امکان را برای مشتریانمان ایجاد کرده‌ایم که هرگونه نیازهای چاپی خود را به سادگی به ما ارجاع دهند و ما در اسرع وقت این نیازها را برآورده می کنیم.

از آغاز تاکنون، با افتخار بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های برجسته را در زمینه تبلیغات و چاپ خدمت رسانی کرده‌ایم و به آن‌ها کمک کرده‌ایم رونق کسب و کار خود را افزایش دهند.

ما متعهد به ارائه خدمات چاپ با کیفیت و جذاب به مشتریان هستیم و به دلیل دانش فنی و تجربه ما در این حوزه، می توانید از ما به عنوان همکار قابل اعتماد خود اطمینان کامل داشته باشید.